اعطای امتیاز بنیاد ملی نخبگان به کتب منتشره در انتشارات جهاد دانشگاهی استان قزوین

۳۰ آبان ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۸ کد : ۵۰۸۴۳ ستادی معاونت فرهنگی انتشارات اخبار برگزیده
اعطای امتیاز بنیاد ملی نخبگان به کتب منتشره در انتشارات جهاد دانشگاهی استان قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان قزوین؛ با توجه به سطح کیفی و رعایت ملاک‌های علمی در کتب انتشارات جهاد دانشگاهی، آثار منتشره در انتشارات جهاد دانشگاهی استان قزوین از این پس امتیاز لازم برای دریافت تسهیلات توسط دانشجویان، اساتید و پژوهشگران را از بنیاد ملی نخبگان دریافت خواهند کرد.

لازم به ذکر است انتشارات جهاددانشگاهی قزوین یکی از شعب سازمان انتشارات جهاددانشگاهی است که از سال 1391 تا کنون در حوزه چاپ کتاب‌های دانشگاهی و تخصصی فعالیت دارد. فعالیت انتشارات براساس ماده 13 اساسنامه سازمان انتشارات جهاددانشگاهی به منظور تأمین نیازهای علمی، آموزشی و فرهنگی دانشگاهیان و جوانان در زمینه کتب و نشریات آموزشی، کمک آموزشی، تخصصی، مرجع و ترویج و توسعه کتابخوانی در سطح دانشگاه‌ها و کشور است.

همچنین دبیرخانه فارسی زبان علم با رویکرد کیفی‌سازی و گسترش تولید آثار مکتوب و ثبت و نشر آثار علمی براساس نقشه جامع علمی کشور، در زیرمجموعه انتشارات جهاددانشگاهی قزوین تشکیل شده‌است. این دبیرخانه به منظور حمایت از پژوهشگران جوان اقدام به بررسی و پذیرش آثار می‌نماید. همچنین فراخوان چاپ کتب دانشگاهی، اعطای جایزه ویژه پایان‌نامه‌های برتر و اعطای نشان فاخر «فارسی زبان علم» و برگزاری گردهمایی‌های علمی از جمله اقدامات آن است.

 

انتهای پیام/

کلید واژه ها: انتشارات انتشارات جهاددانشگاهی جهاد دانشگاهی بنیاد نخبگان جهاد دانشگاهی استان قزوین


نظر شما :