به همت جهاد دانشگاهی استان قزوین

اولین نمایشگاه دانش بنیان سازی تولید برگزار می‌گردد

جهاددانشگاهی زیست بوم نوآوریِ نخبگان ایران
۰۲ مهر ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۸ کد : ۴۹۰۶۵ ستادی معاونت پژوهشی اخبار برگزیده
اولین نمایشگاه دانش بنیان سازی تولید برگزار می‌گردد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان قزوین؛ جهاددانشگاهی استان قزوین در راستای تحقق بند 1 و 5 ماموریت‌های مصوب این نهاد در نقشه جامع علمی کشور، اقدام به برگزاری نمایشگاه تخصصی "دانش‌بنیان سازی تولید" در حوزه کشاورزی و صنعت، از تاریخ 16/08/1401 لغایت 19/08/1401 در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی قزوین می‌نماید.

فرشاد پیله‌چی، رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین در این خصوص عنوان کرد، با توجه به سند آمایش و پتانسیل‌های بالای استان و با هدف حل نیازهای فناورانه، اولین نمایشگاه تخصصی دانش‌بنیان سازی تولید در استان قزوین  برگزار می گردد.

شرکت در این نمایشگاه در استان قزوین که یکی از مهم‌ترین قطب‌های صنعتی کشور با بیش از 3000 واحد صنعتی، 15 شهرک و ناحیه صنعتی و ظرفیت‌های بی‌شمارکشاورزی است، برای شرکت‌های دارای محصولات نوآورانه، فناورانه و دانش بنیان، بازاری جدی و فرصتی مغتنم جهت بازاریابی و فروش محصولات و کمک به حل معضلات تولید می‌باشد. علاوه بر ظرفیت‌های فوق، سایر ویژگی های این نمایشگاه به شرح ذیل می باشد:

  • دعوت از بازارهدف مشارکت کنندگان در نمایشگاه توسط دستگاه های متولی علم و فناوری استان
  • حمایت 70درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی از هزینه های شرکت در نمایشگاه شرکت های دانش‌بنیان
  • بسته‌های تبلیغاتی ویژه
  • کارگاه‌های آموزشی و مشاوره‌های تخصصی با برترین‌ مشاورین کشور
  • دیدارهای صادراتی و ...

لازم به ذکر است آخرین مهلت ثبت نام 10 مهرماه می‌باشد و علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در نمایشگاه  با  شماره های 02833249392 و  09054642737 تماس و یا به سایت https://jdqazvin.ir/exh   مراجعه فرمایند

 

انتهای پیام/

کلید واژه ها: نمایشگاه شرکت نمایشگاه استان استان قزوین قزوین شرکت بنیان دانش بنیان دانش


نظر شما :