دیدار مدیران جهاد دانشگاهی استان قزوین با آیت الله عابدینی:

در سالگرد تأسیس جهاد دانشگاهی همانند شب لیله‌القدر عمل کنید و بیندیشید

جهاددانشگاهی زیست بوم نوآوریِ نخبگان ایران
۰۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۴۲ کد : ۴۷۰۵۴ ستادی اخبار برگزیده
در سالگرد تأسیس جهاد دانشگاهی همانند شب لیله‌القدر عمل کنید و بیندیشید

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی امروز ۹ مرداد ۱۴۰۱ در دیدار با جهادگران جهاد دانشگاهی با اشاره به آیا تلاوت شده در ابتدای جلسه اظهار کرد: برای بارش باران باید احساس شادی کرد زیرا بارش‌ باران بشارت است و اگر سیل می‌آید و آدم‌ها را به کام مرگ می‌برد نخبگان جامعه رسالت خود را به خوبی ایفا نکرده‌اند زیرا سیل را باید با سد و آبخیزداری مهار کرد.
وی افزود: با توجه به آخرین آیه سوره حج حالا که وارد عرصه جهاد شدید باید حقش را ادا کنید و طبق آیه ۱۰۲ سوره آل عمران باید همان‌طور که حق جهاد را ادا می‌کنید حق تقوا را نیز ادا کنید.
امام جمعه قزوین تصریح کرد: انسان با توکل به خدا برای گشایش درهای بسته می‌کوشد و شیاطین بر انسان‌هایی که ایمان دارند نمی‌تواند نفوذ کند.
وی ادامه داد: اکنون که سالگرد تأسیس جهاد دانشگاهی است باید همانند شب لیله‌القدر عمل کنید و بیندیشید که‌ در سال گذشته چه فعالیت‌هایی انجام دادید و برای چشم‌انداز سال آینده چه برنامه‌ریزی در نظر خواهید گرفت.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین خطاب به رئیس جهاد دانشگاهی گفت: موضوع اول شناخت استان قزوین است تا بتوانید دریابید که مسائل اساسی استان باید به چه نحوی اولویت بندی شود.
وی ادامه داد: باید دست به دست هم داد تا با همکاری یکدیگر، استان قزوین نسبت به استان‌های دیگر شاخص باشد که بخشی از این مسیر توسط جهاد دانشگاهی هموار خواهد شد.
امام جمعه قزوین بیان کرد: هویت‌سازی کار مشترکی است که در این باره نیز در قرآن بیان شده، به کار خیر باید مسابقه‌ای نگاه کنید تا شاهد پیشرفت در حوزه‌های مختلف باشید.
در پایان این دیدار، توسط رئیس جهاد دانشگاهی قزوین از جهادگر نمونه ندا حاج‌فتحعلی تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی قزوین استان قزوین آیت الله عابدینی عبدالکریم عابدینی فرشاد پیله چی نماینده ولی فقیه امام جمعه قزوین


نظر شما :