استاندار قزوین بیان کرد:

اثرگذاری جهاددانشگاهی در فرآیند تولید دانش/امید به این نهاد در گسترش فعالیت‌های دانش‌بنیان

۰۳ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۴ کد : ۴۶۷۱۲ ستادی اخبار برگزیده
استاندار قزوین گفت: جهاددانشگاهی جزو مجموعه‌های قابل تقدیر در انجام فعالیت‌های مربوط به نظام جمهوری اسلامی تلقی می‌شود زیرا این ارگان در فرآیند تولید دانش اثرگذار بوده و همواره مورد حمایت مقام معظم رهبری قرار گرفته است.
اثرگذاری جهاددانشگاهی در فرآیند تولید دانش/امید به این نهاد در گسترش فعالیت‌های دانش‌بنیان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین؛ محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین در خصوص ارزیابی فعالیت‌های جهاددانشگاهی اظهار کرد: جهاددانشگاهی همان‌طور که از نامش پیداست برای انجام فعالیت‌های جهادی علمی در سطح کشور تشکیل شده است.

وی افزود: این ارگان در حوزه‌های مختلف اعم از حوزه تولیداتی که لازم است در مسیر خدمت‌رسانی به مردم با نگاه علمی اتفاق بیفتند، در حوزه تولید دانش و حوزه خدمت‌رسانی فعالیت‌های بسیاری انجام داده که تمام این موارد برای مردم شناخته شده است.

استاندار قزوین بیان کرد: جهاددانشگاهی جزو مجموعه‌های قابل تقدیر در انجام فعالیت‌های مربوط نظام جمهوری اسلامی تلقی می‌شود، زیرا این ارگان در فرآیند تولید دانش اثرگذار بوده و همواره مورد حمایت مقام معظم رهبری قرار گرفته است.

وی با اشاره به این که ظرفیت جهاددانشگاهی در استان قزوین شناخته شده است و مورد توجه قرار دارد، اضافه کرد: مدیران ما در بسیاری از پروژه‌هایی که در استان بناست اجرا شود جهاددانشگاهی را به‌عنوان پیشگام برای مشورت دهی و انجام مطالعات اولیه پروژه‌ها انتخاب می‌کنند.

اعلایی خاطرنشان کرد: تاکنون یکی از عمده‌ترین دستاوردهای جهاددانشگاهی تولید دانش و اقداماتی در راستای دانش‌بنیان است که در سال جاری با توجه به شعار «دانش‌بنیان» اقدامات جهاددانشگاهی و ظرفیت این ارگان بیش از پیش دیده خواهد شد.

وی ادامه داد: قطعا جهاددانشگاهی یکی از مجموعه‌هایی است که همه افراد امید دارند تا این ارگان در حوزه گسترش فعالیت‌های دانش‌بنیان با قدم‌های موثر نقش‌آفرینی کند.

استاندار قزوین در پایان در خصوص تعامل خود با جهاددانشگاهی گفت: معاون توسعه مدیریت استانداری از کادر مرکز جهاددانشگاهی است و ما با این ارگان در سطح استانی نیز تعامل داریم.

 

انتهای پیام/

text to speech icon

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی تولید دانش دانش بنیان قزوین استاندار قزوین جهاد دانشگاهی استان قزوین جهاد دانشگاهی قزوین اعلایی


نظر شما :