توسط جهاد دانشگاهی صورت می‌گیرد

برگزاری «نمایشگاه تخصصی مشاغل خانگی» از ۱۶ خرداد ماه در قزوین

۱۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۹:۰۳ کد : ۴۴۶۵۷ اخبار برگزیده مشاغل خانگی
نمایشگاه تخصصی مشاغل خانگی از ۱۶ تا ۲۰ خرداد در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین برگزار می‌شود.
برگزاری «نمایشگاه تخصصی مشاغل خانگی» از ۱۶ خرداد ماه در قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان قزوین، به نقل از فارس قزوین؛ سید مصطفی زرآبادی مجری و مدیر طرح نمایشگاه مشاغل خانگی در قزوین اظهار کرد: نمایشگاه تخصصی مشاغل خانگی در بخش های پوشاک، مواد غذایی، فرش و صنایع دستی برگزار می شود.

وی افزود: ۸۰ درصد شرکت کنندگان در این نمایشگاه، افراد فعال در حوزه مشاغل خانگی هستند و کسب و کار خرد دارند.

زرآبادی تصریح کرد: شرکت نمایشگاه های بین المللی و جهاد دانشگاهی استان قزوین از برگزاری این نمایشگاه حنایت داشته اند و جهت هموارسازی مسیر برپایی این برنامه، نرخ اجاره بهای غرفه ها پایین تر از نرخ معمول تعیین شد. 

وی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه، ۱۶۲ غرقه تعیین شده و کیفیت محصولات ارائه شده در آن مورد رصد و بررسی قرار گرفته تا محصولات با کیفیت و قیمت معقول به شهروندان عرضه شود.

وی همچنین گفت: نمایشگاه تخصصی مشاغل خانگی در راستای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود و در این راستا سایر دستگاه ها نیز همکاری داشته اند.

زرآبادی اضافه کرد: کارگاه های آموزشی با عنوان کارگاه تجربه در حوزه قلم زنی، پوشاک کودکان، شیرینی سنتی، چرم دوزی و فرش بافی در جریان برگزاری نمایشگاه اجرا می شود و به صورت رایگان به شهروندان و بازدیدکنندگان آموزش های مرتبط ارائه می شود.

انتهای پیام/

text to speech icon

کلید واژه ها: نمایشگاه خانگی مشاغل خانگی مشاغل قزوین زرآبادی محصولات


نظر شما :