دیدار رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین با شهردار قزوین

۱۵ آبان ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۰ کد : ۳۷۶۶۰ ستادی اخبار برگزیده
رئیس جهاد دانشگاهی قزوین مهندس پیله چی با صباغی شصت چهارمین شهردار قزوین که چندیست به عنوان شهردار جدید سکان داره این نهاد گردیده دیدار و گفتگو کردند.
دیدار رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین با شهردار قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی قزوین:رئیس جهاد دانشگاهی قزوین مهندس پیله چی به همراه  گلدوزها، دلزنده و عنایتی معاونین پشتیبانی، فرهنگی و مدیر روابط عمومی با صباغی شصت چهارمین شهردار قزوین که چندیست به عنوان شهردار جدید سکان داره این نهاد گردیده دیدار و گفتگو کردند.
رئیس جهاد دانشگاهی استان، مهندس پیله چی در این دیدار به معرفی جهاد دانشگاهی پرداخت و خدمات و دست آوردهای این نهاد مهم را تشریح نمود.
پیله چی ضمن اشاره به ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی قزوین بیان کرد: جهاد دانشگاهی دارای پیشینه 40 ساله در کشور است. با توجه به نیازهای استان مجموعه جهاد این توانایی را دارد که نیازهای شهری را شناسایی و احصا کرده و برای ارتقا آن قدم برداشته و شهرداری را یاری کند.
پیله چی در ادامه ضمن معرفی معاونت‌های فرهنگی، پژوهشی، آموزشی، پشتیبانی و علمی کاربردی عنوان کرد: برای هر یک از این معاونت‌ها در حوزه‌های تخصصی خاصی فعالیت‌های مختلفی برنامه‌ریزی‌شده است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین عنوان کرد: این آمادگی را داریم که شهرداری مأموریت‌های مشخصی به ما محول کند چراکه توانایی و ظرفیت و دانش این کار در حوزه‌های مختلف وجود دارد.

در پایان این دیدار صباغی شهردار قزوین نیز بر همکاری با مجموعه جهاددانشگاهی در جهت پیشرفت شهر قزوین تاکید کردند.

کلید واژه ها: جهاد رئیس جهاد جهاد دانشگاهی جهاد دانشگاهی قزوین دانشگاهی رئیس جهاد دانشگاهی دانشگاهی قزوین قزوین پیله پیله چی


نظر شما :