آغاز ثبت نام دوره های کمک پرستاری در جهاددانشگاهی قزوین

۰۶ آبان ۱۴۰۰ | ۱۵:۲۲ کد : ۳۷۴۰۰ ستادی معاونت آموزشی اخبار برگزیده
دوره آموزشی کمک پرستاری از طریق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تهیه، تدوین و تصویب گردیده و از سوی جهاد دانشگاهی استان قزوین اجرا می گردد.
آغاز ثبت نام دوره های کمک پرستاری در جهاددانشگاهی قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین،امروزه در بسیاری از کشورهای دنیا به منظور رفع کمبود نیروی انسانی در کادر پرستاری مبادرت به تربیت نیروهای کمکی در قالب کمک پرستاری نموده اند. در ایران علی الخصوص استان قزوین نیز با توجه به نیاز مبرم به وجود نیروهای کمکی در کادر پرستاری ،ضوابط و برنامه دوره آموزشی کمک پرستاری از طریق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تهیه، تدوین و تصویب گردیده و از سوی جهاد دانشگاهی استان قزوین اجرا می گردد.
این دوره مهارتی از سه بخش آموزش نظری، عملی و بالینی تشکیل شده و منتج به ارائه گواهی نامه کمک پرستاری به فراگیران خواهد شد. کمک پرستاران با گذراندن این دوره آموزشی تحت نظارت پرستاران اقدامات ایمن و موثر را مطابق با شرح وظایف مصوب کمک پرستاری برای بیماران بستری یا سرپایی انجام می دهند.

علاقه مندان جهت شرکت در این دوره و دریافت مدرک معتبر با شماره 02833376797-9 تماس حاصل نمایند یا به صورت حضوری به مرکز شماره 1 آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی استان قزوین به آدرس چهارراه ولیعصر ، نبش گلستان سوم مراجعه نمایند.

کلید واژه ها: پرستاری کمک پرستاری کمک استان استان قزوین قزوین دوره آموزش


نظر شما :