استاندار قزوین

جهاد دانشگاهی پژوهش را به صنعت گره‌ زده است

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۴ کد : ۳۴۱۱۶ ستادی اخبار برگزیده
استاندار قزوین گفت: جهاد دانشگاهی در حوزه پیوند بین دانشگاه و صنعت و به‌نوعی پیوند بین پژوهش و صنعت عملکرد خوبی داشته است، هرچند با رسیدن به قله در این حوزه فاصله و مشکل جدی داریم، هرچقدر صنعت و پژوهش ارتباط عمیق‌تری داشته باشند به‌تبع آن کیفیت محصولات نیز ارتقا پیدا می‌کند، در این میان جهاد دانشگاهی نقش سازنده‌ای دارد.
جهاد دانشگاهی پژوهش را به صنعت گره‌ زده است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین؛هدایت الله جمالی پور  تصریح کرد: جهاد دانشگاهی یک‌نهاد علمی- تحقیقاتی است که در طول دوران حیاتش منشأ اثر فراوانی بوده و به توسعه کشور کمک شایانی کرده است، جهاد دانشگاهی استان قزوین نیز در حوزه‌های مختلفی که به آن مأموریت سپرده‌شده، مأموریت خودش را به‌خوبی انجام داده است.
وی افزود: عملکرد جهاد دانشگاهی استان قزوین قابل‌تقدیر است، در مدت حضورم در استان قزوین هیچ موردی مشاهده نکردم که منجر به ضعف عملکردی این نهاد شود و همواره با موفقیت همراه بوده است و شاهد مدیریت جهادی در این نهاد بودیم.
استاندار قزوین گفت: فرهنگ مدیریت جهادی یک بخش عام است و همه مدیران و افرادی که مسئولیت می‌گیرند باید در خدمت مردم باشند و شبانه‌روزی تلاش ذاشته باشند، مدیریت جهادی یک رسالت و تکلیف است، مسئولیت پذیرفتن، پاسخگو بودن و انجام درست مأموریت و وظیفه یک امر شرعی و قانونی است که صرفاً مختص به جهاد دانشگاهی نیست و باید در همه دستگاه‌ها نهادینه شود.
وی یادآور شد: عملکرد جهاد دانشگاهی در طول دوران تأسیسش مثبت بوده است و در حوزه پیوند بین دانشگاه و صنعت و به‌نوعی پیوند بین پژوهش و صنعت عملکرد خوبی داشته است، هرچند با رسیدن به قله در این حوزه فاصله و مشکل جدی داریم، هرچقدر صنعت و پژوهش ارتباط عمیق‌تری داشته باشند به‌تبع آن کیفیت محصولات نیز ارتقا پیدا می‌کند، در این میان جهاد دانشگاهی نقش سازنده‌ای دارد.

کلید واژه ها: جهاد جهاد دانشگاهی دانشگاهی قزوین استان قزوین استان مأموریت صنعت


نظر شما :