موافقت قطعی شعبه‌ی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی قزوین صادر شد

۲۶ تیر ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۹ کد : ۳۳۴۸۹ ستادی معاونت فرهنگی سازمان دانشجویان
در چهل و پنجمین جلسه شورای مرکزی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، با درخواست صدور مجوز موافقت قطعی شعبه‌ی سازمان دانشجویان واحد قزوین موافقت شد.
موافقت قطعی شعبه‌ی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی قزوین صادر شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین؛ شعبه سازمان دانشجویان استان قزوین از شورای مرکزی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی مجوز موافقت قطعی فعالیت خود را دریافت نمود.
در متن موافقتنامه آمده امید است با حمایت جناب عالی و همکاران آن واحد، به ویژه معاونت فرهنگی، شاهد شکوفایی فعالیتهای دانشجویی با رویکرد شبکه سازی و تقویت بدنه اعضای دانشجویی واحد باشیم.
یادآور می شود سازمان دانشجویان از سازمان های تابعه معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی است و شعب این سازمان با مجوز شورای مرکزی این سازمان، در واحدهای استانی فعالیت می کنند. هدف از تأسیس سازمان دانشجویان، ایجاد زمینه برای کشف، شکوفایی و اعتلای استعدادهای اجتماعی، سیاسی، هنری، علمی و فرهنگی دانشجویان و ارتقای همکاری و مشارکت آنان در زمینه‌های فوق‌الذکر است.
این سازمان، در چشم انداز افق ۱۴۰۴ تشکلی است انقلابی و شناخته شده در میان دانشجویان کشور با هویت اسلامی که با برخورداری از بدنه دانشجویی متعهد، خلاق، دغدغه مند، خود باور و مسئولیت پذیر در کشور، در اعتلای فرهنگ ایران اسلامی و نوآوری، پیشرفت و رفع چالش‌ها و نیازهای علمی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران که به صورت مؤثر در فرآیند جامعه پذیری دانشجویان تلاش و مشارکت خواهد نمود.

کلید واژه ها: سازمان سازمان دانشجویان دانشجویان فرهنگی اسلامی دانشجویی علمی


نظر شما :