دیدار رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین با رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین

۱۳ تیر ۱۴۰۰ | ۱۲:۵۸ کد : ۳۲۹۱۲ ستادی اخبار برگزیده
مهندس پیله چی رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین با دکتر کشتکار رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین دیدار و گفتگو کردند.
دیدار رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین با رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین؛ مهندس پیله چی رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین؛ روز گذشته 12تیرماه با دکتر کشتکار، رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی قزوین دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد؛ مهندس پیله چی به معرفی مجموعه جهاددانشگاهی پرداختند و به ظرفیت های موجود در این مجموعه و فعالیت های شاخص و برگزیده جهاددانشگاهی استان قزوین اشاره کردند.

در ادامه این جلسه معاونین و مدیران بخش های مختلف جهاددانشگاهی به بیان فعالیت ها و معرفی بخش های خود پرداختند و زمینه های همکاریهر بخش با مجموعه دانشگاه آزاد را بیان کردند

همچنین دکتر کشتکار نیز به توانمندی های دانشگاه آزاد در بخش های علمی ، پژوهشی و فرهنگی اشاره کردند و به همکاری های مشترک تاکید داشتند.

در پایان این نشست مقرر شد تا با استفاده ظرفیت های دو مجموعه، فعالیت های مشترک علمی، پژوهشی و فرهنگی در جهت پیشرفت استان صورت بگیرد.

کلید واژه ها: قزوین استان قزوین جهاددانشگاهی استان قزوین جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی استان بخش دانشگاه دانشگاه آزاد مجموعه آزاد


نظر شما :