منعقد گردید

تفاهم نامه همکاری مشترک بین جهاددانشگاهی و مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قزوین

۰۹ تیر ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۹ کد : ۳۲۸۱۶ ستادی اخبار برگزیده
تفاهم نامه همکاری مشترک بین جهاددانشگاهی استان قزوین و مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قزوین به امضا رسید
تفاهم نامه همکاری مشترک بین جهاددانشگاهی و مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین؛ در نشستی که در دفتر رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین برگزار شد، تفاهم نامه همکاری بین دو مجموعه جهاددانشگاهی استان قزوین و مرکز خدمات حوزه های علمیه استان به امضا رسید.

این تفاهم نام با هدف همکاری در عرصه های سلامت،فرهنگی، آموزشی پژوهشی، ایجاد زیرساخت های لازم در راستای توسعه کسب و کارهای تخصصی، اشتغال و کارآفرینی و استفاده بهینه از توانمندی ها و ظرفیت های مشترک طرفین و افزایش تعاملات بین بخشی و توسعه کمی و کیفی همکاری های علمی طرفین به امضا رسید.

امکان بهره مندی جامعه هدف از مرکاز تخصصی آسیب های اجتماعی،همکاری در تعریف و اجرای پروژه های مطالعاتی، اجتماعی ، فرهنگی  ، همکاری در تولید محتوای اجتماعی ، فرهنگی و رسانه ای متناسب با برنامه ها و سیاست های طرفین و تدوین و اجرای دوره هایی با رویکرد مهارت محور ، شغل محور و محصول محور از جمله مواردی است که در این تفاهم نامه به آن اشاره شده است.

این تفاهم نامه به امضای فرشاد پیله چی رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین و حجت الاسلام صفی خانی رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه استان رسیده است.

کلید واژه ها: استان جهاددانشگاهی استان استان قزوین همکاری جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی استان قزوین قزوین تفاهم تفاهم نامه اجتماعی


نظر شما :