منعقد گردید

تفاهم نامه همکاری مشترک بین جهاددانشگاهی و اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین

۰۲ تیر ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۱ کد : ۳۲۳۷۷ ستادی معاونت فرهنگی اخبار برگزیده
تفاهم نامه همکاری مشترک بین جهاددانشگاهی استان قزوین و اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین به امضا رسید
تفاهم نامه همکاری مشترک بین جهاددانشگاهی و اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین؛ در نشستی که  روز گذشته 1 تیر ماه در دفتر مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین برگزار شد، تفاهم نامه همکاری بین دو مجموعه جهاددانشگاهی استان قزوین و اداره کل تبلیغات اسلامی استان به امضا رسید.

این تفاهم نام با هدف استفاده از ظرفیت های طرفین در راستای فراهم ساختن زمینه رشد و شکوفایی مبلغین و کانون های فرهنگی و به ثمر رساندن ایده های فرهنگی تبلیغی به امضای طرفین رسیده است.

ایجاد زمینه حضور موثر و هدفمند دانشجویان در جشنواره ها،برنامه ها و مسابقات مختلف فرهنگی تبلیغی ،ایجاد تسهیلات لازم جهت چاپ و نشر پژوهش های انجام شده ، تدوین و اجرای دوره های آموزش های مهارتی و فرهنگی نظیر مسئله محوری، حلقه های میانی، محله محوری ،همکاری مؤثر و مشترک در اجرای طرح منش جهاد برای حمایت و هدایت طرح های فرهنگ بنیان و پیوست نگاری فرهنگی ، ایجاد درگاه مشترک جهت دریافت ایده های فرهنگی تبلیغی و فراهم ساختن زیرساخت جهت بهره برداری بهتر از ایده ها ،همکاری در زمینه ی گفتمان سازی و پیگیری تحقق در خصوص امر پیوست نگاری فرهنگی در طرح های استانی و هم افزایی در عرصه ی رسانه با تأکید بر ظرفیت های خبرگزاری های ایکنا، ایسنا و مهر به ویژه در عرصه های قرآنی و دانشگاهی و حوزوی از جمله مواردی است که در این تفاهم نامه به آن اشاره شده است.

این تفاهم نامه به امضای فرشاد پیله چی رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین و حجت الاسلام زهرایی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان رسیده است.

کلید واژه ها: فرهنگی فرهنگی تبلیغی استان جهاددانشگاهی استان اسلامی استان تبلیغات اسلامی استان استان قزوین قزوین جهاددانشگاهی استان قزوین تفاهم


نظر شما :