برگزاری طرح سرباز ماهر در پادگان آموزشی جوادنیا استان قزوین

۰۱ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۷ کد : ۳۱۰۷۰ ستادی معاونت آموزشی اخبار برگزیده
طرح کشوری سرباز ماهر با همکاری سه جانبه ی وزارت ورزش و جوانان، ستاد کل نیروهای مسلح و جهاد دانشگاهی، در پادگان آموزشی جوادنیا استان قزوین در حال برگزاری است.
برگزاری طرح سرباز ماهر در پادگان آموزشی جوادنیا استان قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین؛فرشاد پیله چی، رییس جهاد دانشگاهی قزوین، تصریح کرد: طرح سرباز ماهر با هدف دانش و مهارت افزاییِ سربازان و آمادگی آنان برای ورود به عرصه های مختلف راه اندازی شده است و تمرکز آن بر کسب مهارت های زندگی و مهارت های اشتغال و کارآفرینی سربازان می باشد.

ایشان اضافه کردند: سربازان بعد از سپری کردن خدمت خود، فصل جدیدی از زندگی را آغاز خواهند کرد که عموماً با تشکیل خانواده و درآمد زایی جهت امرار معاش همراه خواهد بود. دوره های مذکور در همین راستا و با هدف توانمند سازی سربازان تدبیر شده است.

پیله چی تصریح کرد: جهاد دانشگاهی استان قزوین در سال 99 با همکاری اداره ورزش و جوانان استان موفق به برگزاری دوره ی سرباز ماهر برای 270 نفر از سربازان نیروی انتظامی، لشگر 16 زرهی و وزارت دفاع (صنایع شهید شفیع زاده) شده است و در سال جاری ماهیانه برای تعداد 200 سرباز در پادگان آموزشی شهدای جوادنیا آموزش های مذکور برگزار خواهد شد.

با برگزاری این طرح که با تکید مقام معظم رهبری نیز همراه بوده است ، امیدواریم زمینه ایجاد اشتغال جوانان و سربازان هموارتر شود.

کلید واژه ها: سربازان استان قزوین مهارت سرباز دوره


نظر شما :