امضای تفاهم نامه همکاری میان حوزه هنری و جهاد دانشگاهی استان قزوین

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۶ کد : ۳۰۲۷۷ ستادی معاونت فرهنگی اخبار برگزیده
فرشاد پیله چی رییس جهاد دانشگاهی استان قزوین با حضور در حوزه هنری قزوین و در دیدار با محمدرضا امامقلی تفاهم نامه همکاری مشترک را به امضا رساندند.
امضای تفاهم نامه همکاری میان حوزه هنری و جهاد دانشگاهی استان قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین؛ فرشاد پیله چی رئیس جهاددانشگاهی قزوین با حضور در حوزه هنری انقلاب اسلامی استان قزوین با محمدرضا امامقلی رئیس حوزه هنری دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار پیله چی با اشاره به فعالیت های جهاددانشگاهی استان قزوین اظهار داشت: بدون شک اشتراکات فراوانی بین حوزه و هنری و جهاد وجود دارد که با همکاری کارآمد می توان به موفقیت های چمشگیری دست پیدا کرد.

وی به ظرفیت های جهاد دانشگاهی اشاره کرد و افزود: فعالیت های جهاد در حوزه های مختلفی از جمله؛ آموزش،پژوهش ، دانشگاه و درمان است که هر کدام از مجموعه ها از برنامه مشخصی برخوردارند و هدف واحدی را دنبال می کنند.

امامقلی در ادامه با تاکید برای فعالیت های پژوهشی جهاددانشگاهی گفت :برای کنشگری انقلابی در حوزه تولید محتوا نیازمند پژوهش های نظری با صورت بندی اولیه و فارغ از پیچ و خم های دانشگاهی هستیم. در این زمینه جهاد دانشگاهی به دلیل ماهیت ذاتی و فصل مشترک های موجود تنها جایی است که می تواند به ما کمک کند.

در پایان این دیدار تفاهم نامه ای با هدف ایجاد هم افزایی و بهره گیری از ظرفیت های هر دو مجموعه به امضا رسید

کلید واژه ها: حوزه حوزه هنری جهاددانشگاهی جهاد قزوین استان قزوین فعالیت دیدار


نظر شما :