درخشش ایسنا در پنجمین جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» قزوین

۲۵ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۳ کد : ۲۷۰۳۱ ستادی معاونت فرهنگی اخبار برگزیده
در پنجمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر اعظم داداشی از ایسنا در بخش عکس حائز رتبه اول، آرزو یارکه سلخوری در بخش مصاحبه رتبه دوم و زهرا عبداللهی به‌عنوان خبرنگار جوان انقلابی بسیجی موردتقدیر قرار گرفتند.
درخشش ایسنا در پنجمین جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین؛در پنجمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر اعظم داداشی از ایسنا در بخش عکس حائز رتبه اول، آرزو یارکه سلخوری در بخش مصاحبه رتبه دوم و زهرا عبداللهی به‌عنوان خبرنگار جوان انقلابی بسیجی موردتقدیر قرار گرفتند.

پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با ارسال ۵۷۰ اثر در رشته‌های خبر، گزارش، یادداشت، مصاحبه، تیتر، عکس و چندرسانه‌ای برگزار شد: آثار ارسالی توسط ۴ نفر از داوران مجرب داوری شده و برگزیدگان جشنواره مشخص‌شده‌اند و اثر نخست هر بخش نیز به جشنوارهٔ ملی ابوذر ارسال خواهد شد.

اعظم داداشی عکاس خبرگزاری ایسنا برای اثر توزیع غذای گرم بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا رتبه اول جشنواره در بخش عکس را از آن خود کرد، آرزو یارکه سلخوری خبرنگار خبرگزاری ایسنای قزوین نیز برای مصاحبه با تیتر میلیاردری که در قزوین اسپند دود می‌کند رتبه دوم این بخش از جشنواره را کسب کرد، همچنین در این جشنواره از زهرا عبداللهی سردبیر ایسنای قزوین به‌عنوان خبرنگار جوان انقلابی بسیجی تقدیر شد.

کلید واژه ها: جشنواره بخش رتبه قزوین اثر مصاحبه


نظر شما :