ثبت‌نام طرح «دانشجو متدبر قرآن» در قزوین تا ۳۰ دی ماه

۱۳ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۵ کد : ۲۶۵۱۹ ستادی معاونت فرهنگی سازمان دانشجویان
دوره «دانشجو متدبر قرآن کریم» با همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان و سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان قزوین برگزار می‌شود و برگزیدگان این دوره به دوره تکمیلی دانشجو متدبر قرآن کریم معرفی خواهند شد.
ثبت‌نام طرح «دانشجو متدبر قرآن» در قزوین تا ۳۰ دی ماه

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین؛دوره «دانشجو متدبر قرآن کریم» با همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان و سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان قزوین برگزار می‌شود.

فراهم شدن بستر لازم برای رشد و تعالی آموزه‌های قرآنی و ایجاد زمینه‌های آموزش منظم قرآن کریم در میان دانشگاهیان از اهداف این طرح است. همچنین برگزیدگان این دوره به دوره تکمیلی دانشجو متدبر قرآن کریم معرفی خواهند شد.

از مزایای شرکت در این دوره می‌توان بهره‌مندی از حضور اساتید برجسته قرآنی و علمی، بهره‌مندی از مزایای کار دانشجویی، ایجاد زمینه‌های شغلی در مراکز قرآنی، ایجاد زمینه‌های تبادل افکار و خلاقیت و حضور در کلاس‌های آموزشی رایگان را نام برد.

تسلط به تجوید مقدماتی، برخورداری از فن بیان و روحیه مربیگری، آشنایی مقدماتی با آموزش مفاهیم قرآن کریم، دارا بودن معدل بالای ۱۶ در دروس سپری شده در دانشگاه، اشتغال به تحصیل، تدریس قرآن در دانشگاه یا خوابگاه از شریط ثبت نام در این دوره است.

این دوره زمستان ۹۹ به صورت مجازی برگزار می‌شود و دانشجویان برای ثبت نام فرصت دارند تا تاریخ ۳۰ دی ماه سال جاری به سایت سازمان قرآنی دانشجویان کشور به آدرس http://isqa.ir/ مراجعه کنند.

به گزارش ایکنا، علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیش‌تر با شماره ۳۳۳۶۶۶۹۲ تماس حاصل کنند.

کلید واژه ها: دوره قرآن قرآن کریم قرآنی کریم زمینه ایجاد زمینه ایجاد


نظر شما :