ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برگزار شد

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۸:۴۹ کد : ۵۸۶۸ ستادی اخبار برگزیده
ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور صبح ۱۷ اسفند در قزوین و به‌صورت هم‌زمان در ۱۲۸ شهر کشور برگزار شد.
ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین ؛ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور صبح ۱۷ اسفند به‌صورت هم‌زمان در ۱۲۸ شهر و 262 حوزه به میزبانی واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی در سراسر کشور برگزار شد. 
227 هزار و 891 نفر در این آزمون شرکت کردند؛ از این تعداد، حدود 105 هزار نفر زن و مابقی مرد بودند؛ حدود 15 هزار نفر از شرکت‌کنندگان نیز مدرک دیپلم داشتند و مابقی کاردانی به بالا بودند که افراد دارای دیپلم تنها در آزمون عمومی شرکت کردند و آزمون اختصاصی نداشتند.
تعداد نیروهای کل کشور از جهاددانشگاهی که وظیفه‌ی برگزاری ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور را بر عهده داشتند، بیش از 5 هزار نفر بوند که علاوه بر آن‌ها، نیروهای انتظامی و امنیتی نیز به تعداد حوزه‌ها و اسکورت سوالات با جهاددانشگاهی همکاری کردند.
جهاددانشگاهی تا انتهای این آزمون وظیفه‌ی اعلام چند برابر ظرفیت، معرفی افراد قبول‌شده به دستگاه‌ها، اعلام زمان مصاحبه‌ها در پروفایل اشخاص، نتایج مصاحبه‌ها و نتایج نهایی ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی را از طریق سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir بر عهده خواهد داشت.
گفتنی است، ابتدا نتایج آزمون کتبی مشخص می‌شود و بعد دستگاه‌ها برای پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت، زمان مصاحبه را مشخص می‌کنند؛ پس از فرآیند مصاحبه، نتایج آن بازمی‌گردد و سپس اعلام می‌شود. از آن‌جایی‌که فرآیند مصاحبه‌ی حضوری زمان‌بر است، نتایج مصاحبه‌ها و نتایج نهایی آزمون، بهار ۹۸ اعلام خواهد شد.

کلید واژه ها: آزمون استخدامیجهاددانشگاهی قزوین


نظر شما :