برای اولین بار در قزوین؛

دوره آموزشی «تعمیرات گیربکس خودروهای اتوماتیک» برگزار می‌شود

۲۴ دی ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۰ کد : ۴۶۷۳ ستادی معاونت آموزشی
مدیر مرکز آموزش کوتاه‌مدت شماره ۱ جهاد دانشگاهی واحد قزوین گفت: دوره آموزشی تعمیرات گیربکس خودروهای اتوماتیک برای اولین بار در سطح استان برگزار می‌شود.
دوره آموزشی «تعمیرات گیربکس خودروهای اتوماتیک» برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین ؛سمانه مولاوردیخانی تصریح کرد: امروزه به دلیل حجم زیاد واردات خودروهای خارجی اعم از خودروهای اروپایی، کره‌ای و چینی و پیشرفت تکنولوژی در سیستم‌های انتقال قدرت، کمبود تعمیرکاران و کارشناسان فنی در این عرصه احساس می‌شود.

وی افزود: با توجه‌به به‌روزبودن اطلاعات مکانیکال و الکتریکال در صنعت گیربکس اکثر مکانیک‌ها حتی باتجربه 30 ساله هم اطلاعات قابل‌توجهی در این زمینه ندارند، به همین دلیل وجود تعمیرکاران متخصص در این زمینه لازم است.

مدیر مرکز آموزش کوتاه‌مدت شماره 1 جهاد دانشگاهی واحد قزوین اظهار کرد: برگزاری این دوره گامی بزرگ در جهت کارآفرینی و ایجاد شغل برای افراد جویای کار است و کلیه دانشجویان و هنرجویان صنعت خودرو، تعمیرکاران و متخصصین صنعت خودرو و  علاقه‌مندان به این رشته می‌توانند در این دوره حضور پیدا کنند.

وی تأکید کرد: در این دوره آموزشی 100 ساعته، نحوه عملکرد گیربکس‌های اتوماتیک، مشخصات فنی، سیستم مکانیکی، سیستم کنترل هیدرولیکی، سیستم کنترل الکترونیکی، مدارات هیدرولیکی، طریقه عیب‌یابی و سایر موارد آموزش داده می‌شود، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 33236797 تماس بگیرند.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی قزوینجهاددانشگاهیآموزشگیربکس


نظر شما :