نشست هماهنگی مرکز منش استان قزوین

۱۹ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۸ کد : ۲۷۸۰۸ ستادی معاونت پژوهشی اخبار برگزیده
در نشستی با حضور لطفی ، معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین و مهندس خاکباز معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی شرایط راه اندازی مرکز منش در استان قزوین بررسی شد.
نشست هماهنگی مرکز منش استان قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین؛ در نشستی با حضور لطفی معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین و مهندس خاکباز معاون پزوهش و فناوری جهاددانشگاهی قزوین ، که در سالن جلسات جهاددانشگاهی استان قزوین برگزار شد،در مورد نحوه اجرای طرح مرکز شتاب دهی و نوآوری(منش)در استان قزوین بحث و تبادل نظر شد.

با توجه به حسن نظر مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان ، استان قزوین به همراه 13 استان دیگر به عنوان استان های برگزیده جهت راه اندازی منش معرفی شدند.

در این نشست مقرر شد اداره کل ورزش و جوانان با حمایت های خود شرایط را برای تسهیل در شکل گیری کسب و کارهای جوانان محیا کند و همچنین جهاددانشگاهی از تمام ظرفیت ها و تجارب خود برای پیشرفت در این مسیر بهره ببرد.

قابل ذکر است مرکز نوآوری و شتابدهی توسط جهاددانشگاهی استان و با نظارت اداره کل ورزش و جوانان تا آخر بهمن ماه امسال به بهره برداری خواهد رسید.

کلید واژه ها: استان جهاددانشگاهی استان استان قزوین قزوین جهاددانشگاهی جوانان ورزش جوانان اداره ورزش جوانان اداره اداره ورزش


نظر شما :