جلسه هم‌اندیشی با قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان قزوین در راستای همکاری مشترک

۱۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۴ کد : ۲۶۷۲۴ ستادی معاونت آموزشی
برگزاری جلسه تیم اجرایی طرح مشاغل خانگی با قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان قزوین
جلسه هم‌اندیشی با قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان قزوین در راستای همکاری مشترک

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین،مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در قزوین از برگزاری جلسه با قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قزوین خبر داد.

سید مصطفی زرآبادی مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در قزوین اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی به کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  جلسه‌ای با قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قزوین برگزار شد.

وی ادامه داد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قزوین در الموت در بخش گیاهان دارویی فعال است که تولیدکنندگان را شناسایی کرده و در زمینه اجرا و مشاوره به آنان کمک می‌کند.

ایشان درخصوص همکاری با قرارگاه پیشرفت و آبادانی تشریح کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود در جهاد دانشگاهی مقرر شد جهاد ضمن تأمین نهال و نشاء، آموزش و مشاوره لازم را انجام دهد و قرارگاه نیز افراد فعال را معرفی کند تا شاغلان این بخش از مزایای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی نیز بهره‌مند شوند.

زرآبادی اعلام کرد: همچنین مقرر شد جهاددانشگاهی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه همکاری مشترک در زمینه برندسازی و بسته‌بندی محصولات همکاری و رایزنی داشته باشند و علاوه بر آن تقاهم‌نامه همکاری بین آنان منعقد شود.

کلید واژه ها: قرارگاه قرارگاه پیشرفت قرارگاه پیشرفت آبادانی قرارگاه پیشرفت آبادانی سپاه قزوین سپاه قزوین آبادانی سپاه قزوین پیشرفت آبادانی سپاه قزوین پیشرفت پیشرفت آبادانی


نظر شما :