دیدار و گفتگوی رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین با سرپرست معاونت درمان، دانشگاه علوم پزشکی قزوین

۲۲ مهر ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۷ کد : ۲۳۸۱۱ ستادی اخبار برگزیده
دیدار و گفتگوی رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین با سرپرست معاونت درمان، دانشگاه علوم پزشکی قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین؛ فرشاد پیله چی رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین ضمن حضور در معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی با کرمی سرپرست این معاونت دیدار و گفتگو کرد.

فرشاد پیله چی رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین  با اشاره به اینکه از ابتدای تأسیس جهاددانشگاهی این نهاد به دنبال فعالیت های پژوهشی و درمانی بوده است، افزود: طی 40 سال گذشته فعالیت های پژوهشی گسترده ای انجام شده است؛ و در همین راستا 25 پژوهشکده در سراسر کشور فعال هستند که در بخش درمان،درمان ناباروری و سلولهای بنیادی جزو اساسی ترین و پر آوازه ترین اقدامات علمی جهاداست.

وی ادامه داد: در استان قزوین نیز بسیاری از خدمات درمانی توسط جهاددانشگاهی به مردم ارائه میگردد که با مشارکت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی آماده‌ی ارتقا و افزایش سطح و تنوع خدمات درمانی به مردم شریف استان هستیم.


دکتر کرمی سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی هم با ابراز خرسندی از فعالیت های انجام شده توسط جهاددانشگاهی گفت: فعالیت های گسترده جهاددانشگاهی به ویژه فعالیت های مرتبط با درمان در استان می تواند به مجموعه علوم پزشکی یاری کند. وی ضمن استقبال از همکاری های دو جانبه آمادگی معاونت درمان را جهت همیاری و همکاری با جهاددانشگاهی برای پیش برد اهداف کلان این نهاد اعلام نمود.


نظر شما :