معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان قزوین:

مشاغل خانگی آسیب‌های اجتماعی خانواده را کاهش می‌دهد

۱۴ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۴ کد : ۲۳۴۷۷ ستادی معاونت آموزشی اخبار برگزیده
مشاغل خانگی آسیب‌های اجتماعی خانواده را کاهش می‌دهد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین: در جلسه‌ای که با حضور معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان قزوین و معاون آموزشی جهاددانشگاهی برگزار شد، درباره راه‌های تعامل و همکاری درباره طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان بحث و گفت‌‍ و گو شد.

در این دیدار جواد حبیبی تصریح کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی آسیب‌های اجتماعی خانواده رو کاهش می‌دهد. زیرا که امروزه بنیان خانواده با مشکلاتی مواجه است که اشتغال خانگی و درآمدزایی می‌تواند به بخشی از این مشکلات خاتمه دهد.

هم‌چنین مولاوردیخانی، معاون آموزشی جهاددانشگاهی بیان کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی تحت نظارت و مدیریت معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد توسعه‌ای در حال اجرا بوده و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هر استان به عنوان ناظر استانی طرح است.

وی ادامه داد: ثبت‌نام در سامانه www.inhb.ir آغاز شده و همچنان ادامه دارد و همکاری و حمایت سازمان‌ها و دستگاه‌های استان نقش مهمی در موفقیت طرح خواهد داشت.

در پایان مولاوردیخانی ضمن دعوت از حبیبی برای عضویت ایشان در شورای راهبردی این طرح ملی از همکاری و تعامل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان قزوین تقدیر و تشکر کرد.


نظر شما :