آغاز پذیرش دانشجو در رشته‌های انحصاری مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قزوین

۲۴ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۹ کد : ۲۱۱۴ مرکز آموزش علمی کاربردی
پذیرش دانشجو در رشته‌های منحصر به فرد مرکز آموزش علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی قزوین آغاز شد.
آغاز پذیرش دانشجو در رشته‌های انحصاری مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قزوین

ه گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی قزوین، مرکز آموزش علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی در گروه‌های فرهنگ‌وهنر و صنعت دانشجو می‌پذیرد.

مهدی گلدوزها سرپرست مرکز آموزش علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر مرکز آموزش علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی به صورت انحصاری در گروه فرهنگ و هنر و در مقاطع کاردانی و کارشناسی شامل رشته‌های طراحی لباس، دوخت و تکنولوژی لباس، گردشگری، مدیریت فرهنگی، روابط عمومی، دکوراسیون داخلی و انیمیشن و دانشجو می‌پذیرد. همچنین این مرکز در دو مقطع کاردانی و کارشناسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات هم دانشجو می پذیرد.

گلدوزها با اشاره به انتخاب شعار مرکز با عنوان «یه مهارت کاری» عنوان کرد: متاسفانه آموزش عالی کشور با تمرکز بر کمیت حتی در مراکزی مثل علمی کاربردی اقدام به برگزاری دوره هایی نمود که نتیجه آن اضافه شدن فارغ التحصیلانی بدون آمادگی برای شغل بوده است. جهاددانشگاهی با توجه به ماهیت و مأموریت خود با ورود به رشته های کاربردی سعی بر این دارد تا آموزش مهارتی را به نحوی ارائه دهد تا منجر به کار و شغل برای فارغ التحصیلانش شود.

وی عنوان کرد: با توجه به رونق بخش خدمات در دنیا و نیز به تبع آن در آینده استان، تمرکز بر رشته های هنری و فرهنگی همچون گردشگری می تواند زمینه ورود متخصصان را به اقتصاد هنر و فرهنگ ایجاد کرده و با حمایت ایده ها در قالب مراکز نوآوری و مراکز رشد توجیه اقتصادی این رشته ها را نیز برطرف نماید. در این راستا این مرکز مأموریت اصلی خود را در حوزه فرهنگ و هنر تعریف کرده و انتظار دارد با حمایت ارگان های متولی بتواند گام مناسبی در این زمینه بردارد.

سرپرست مرکز آموزش علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی عنوان کرد: این مرکز امروز می‌تواند ادعا کند که در زمینه طراحی لباس و دوخت نیز به یک مرکز باتجربه و مرجع در استان تبدیل شده و دستاوردهای دانش‌آموختگان و دانشجویان این مرکز نشان می‌دهد توانسته در زمینه طراحی، دوخت، مد و لباس اثرگذار باشد و در آینده با راه اندازی استودیوی طراحی لباس تخصصی به قطب طراحی لباس در منطقه تبدیل شود.

مهدی گلدوزها همچنین به ارائه رشته روابط عمومی در مرکز آموزش علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی اشاره و عنوان کرد: این رشته یکی از نیازهای مهم دستگاه‌های دولتی، عمومی و حتی بخش خصوصی در استان است و می‌تواند خلأهایی را که در این زمینه به دلیل مدیریت روابط عمومی بدون دانش علمی در دستگاه‌ها ایجاد شده را حل کند.

وی در پایان از علاقه‌مندان دعوت کرد تا در صورت تمایل با مراجعه به مرکز آموزش علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی به آدرس خیام شمالی جنب پاساژ مرندی و نیز تماس با شماره تلفن ۰۲۸۳۳۳۶۶۶۹۰ از مشاوره رایگان تحصیلی بهره‌مند شوند.


نظر شما :