در جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین مطرح شد:

جهاددانشگاهی در تولید علم و موضوعات پزشکی همواره پیشرو و پیشگام بوده است

۱۰ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۸ کد : ۱۹۵۹۹ ستادی اخبار برگزیده
جهاددانشگاهی در تولید علم و موضوعات پزشکی همواره پیشرو و پیشگام بوده است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین: در این جلسه که صبح امروز 10 تیر ماه با دعوت نامدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد، نامدار ضمن خوش آمد گویی به پیله چی و معاونین وی، جهاددانشگاهی را یک نهاد انقلابی و تاثیر گذار خواند و گفت: جهاددانشگاهی به پشتوانه سبقه فعالیت های گسترده علمی خود می تواند در استان به مجموعه دانشگاه علوم پزشکی خدمت کند.
وی گفت: با هم افزایی حتما میتوان با توجه به شرایط اقتصادی و موضوع کرونا شرایط را برای مردم ساده تر کرد و با تسهیل امور هزینه ها را پایین آورد.
این مسئول در ادامه گفت: جهاددانشگاهی در تولید علم و موضوعات پزشکی همواره پیشرو و پیشگام بوده و نقش پر رنگ و مثال زدنی این مجموعه در زمینه درمان ناباروری همچنین سلول های بنیادی و پژوهشگاه رویان و ابن سینا گواه این ادعاست.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی افزود: در استان قزوین هم جهاددانشگاهی با نقشی که ایفا کرده یاری رسان دانشگاه علوم پزشکی بوده و می توان با ایجاد فضای تعاملی و اعتماد بیشتر به آن خدمات قابل توجه تری دریافت نمود.
پس از نامدار، پیله چی رئیس جهاددانشگاهی ضمن تشکر از دعوت انجام شده به تشریح خدمات تخصصی جهاددانشگاهی به ویژه در حوزه درمان پرداخت.
در ادامه اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی و معاونان جهاددانشگاهی درباره زمینه های همکاری و شرایط موجود گفتگو کردند.


نظر شما :