دیدار مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان با رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین

۳۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۹:۲۷ کد : ۱۹۲۰۹ ستادی اخبار برگزیده
دیدار مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان با رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی قزوین: امروز شنبه 31 خرداد ماه رئیس جهاد دانشگاهی قزوین مهندس پیله چی به همراه  گلدوزها، خاکباز، مولاوردی خانی معاونین فرهنگی، پژوهشی و آموزشی، بهبودی مسئول روابط عمومی جهاد دانشگاهی با حجت السلام زهرایی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین دیدار و گفتگو کردند. 

رئیس جهاد دانشگاهی استان، مهندس پیله چی در ابتدا به حجت السلام زهرایی به دلیل تصدی سمت جدید و همچنین فرارسیدن سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور تبریک گفت و برای ایشان آرزوی توفیق نمود و در ادامه به معرفی جهاد دانشگاهی پرداخت و خدمات و دست آوردهای این نهاد  را تشریح نمود.
پیله چی ضمن اشاره به ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی قزوین بیان کرد: جهاد دانشگاهی دارای پیشینه 40 ساله در کشور است. با توجه به نیازهای استان مجموعه جهاد این توانایی را دارد که وضعیت استان را در زمینه های گوناگون رصد کرده و مشکلات را شناسایی نموده و برای ارتقا وضعیت قدم برداشته و سازمان تبلیغات اسلامی را یاری کند.
پیله چی در ادامه ضمن معرفی معاونت‌های فرهنگی، پژوهشی، آموزشی، پشتیبانی و علمی کاربردی عنوان کرد: رویکرد اساسی ما خدمت جهادی به آحاد مردم شریف استان قزوین و تلاش همه جانبه برای اعتلای فرهنگ دینی و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی در ابعاد گوناگون است. 
در ادامه حجت السلام زهرایی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان ابراز داشت که : جهاددانشگاهی حقیقتا با توجه به منویات مقام معظم رهبری تلاش نموده تا دغدغه های ایشان را پیگیری و در راستای حل آنها تلاش نماید، دغدغه هایی مانند آموزش مهارت محور به فراگیران در سنین گوناگون، توجه به حوزه درمان ناباروری، موضوع پوشش ایرانی اسلامی و... از آن دست می باشد.
با توجه به ماموریت های مشترکی که وجود دارد بسیاری از فعالیت های جهاددانشگاهی میتواند مکمل و یاری رسان سازمان تبلیغات اسلامی استان باشد و ما از همکاری های مشترک استقبال می نماییم.
وی در ادامه گفت: با ایجاد اتاق مشترک میخواهیم از تمام ظرفیت های جهاددانشگاهی جهت تبلیغ اسلامی بهره برده و برنامه های جدی را اجرا نماییم.
در پایان مقرر گردید جهت هماهنگی های آتی طرفین نمایندگان خود را معرفی نموده تا برنامه ها در سطوح کارشناسان و معاونین بررسی  شود.
 


نظر شما :