دیدار معاون عمرانی استاندار با رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین

۳۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۷:۳۹ کد : ۱۹۲۰۶ ستادی اخبار برگزیده
دیدار معاون عمرانی استاندار با رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی قزوین: پنجشنبه 29 خرداد ماه معاون عمرانی استاندار قزوین،فرخزاد طی دیداری با رئیس جهاد دانشگاهی قزوین پیله چی دیدار و گفتگو کردند.
رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین، مهندس پیله چی در این دیدار که در سالن جلسات معاونت استانداری برگزار شد ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در جهاددانشگاهی استان اعلام آمادگی نمود تا جهت خدمت در عرصه های پژوهشی ، درمانی ، آموزشی و فرهنگی  به استان تلاش نماید. 

علی فرخ زاد معاون عمرانی استاندار قزوین نیز گفت:جهاد دانشگاهی دارای ظرفیت بالایی در زمینه های مختلف بوده و می تواند در بخشهایی چون مباحث عمرانی و فرهنگی در طرح بازآفرینی شهری ورود پیدا کند.
 
وی  افزود: جهاد همچنین می تواند در تکمیل پروژه های ناتمام استان مثل امامزاده حسین کارهای مطالعاتی انجام داده و نقش تسهیلگری و واسطه گری داشته باشد.

وی ارتقای مسائل فرهنگی را بسیار حائز اهمیت دانست و خاطر نشان کرد: کار روی مسائل فرهنگی علاوه بر نقش موثرش در تمامی ابعاد زندگی ، بازخورد اقتصادی پر رنگی نیز خواهد داشت  و می تواند به یک منبع تبدیل شود .


در پایان مقرر گردید جهاددانشگاهی با همکاری معاونت عمرانی استانداری جهت تعامل با سازمان همیاری شهرداری های استان ، دفتر امور شهری و روستایی و شوراهای استانداری و میراث فرهنگی،  صنایع دستی و گردشگری استان و راه و شهرسازی  جلسات مشترک ترتیب دهند.


نظر شما :