حکم رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین تمدید شد

۱۰ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۹:۲۰ کد : ۱۶۴۹۴ ستادی اخبار برگزیده
فرشاد پیله‌چی، رئیس جهاد دانشگاهی قزوین که از اسفند ماه سال ۹۶ به عنوان رئیس جهاد دانشگاهی قزوین در این سمت مشغول به فعالیت بود با حکم رئیس جهاد دانشگاهی کشور به مدت دو سال دیگر در سمت خود ابقا شد.
حکم رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین تمدید شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین: حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی کشور، طی حکمی فرشاد پیله‌چی را به مدت دو سال دیگر به عنوان رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین منصوب کرد.

در متن حکم آمده است: 
ضمن تقدیر و تشکر از خدمات شایسته جنابعالی، به موجب این ابلاغ مجدداً برای مدت دو سال به سمت «رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قزوین» منصوب می‌شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و همکاری و همدلی همه جهادگران عزیز در انجام وظیفه محوله وتوسعه کمی و کیفی فعالیت‌های آن واحد موفق باشید.


گفتنی است، فرشاد پیله‌چی از آذر ماه 96 به عنوان سرپرست و از اسفند ماه سال 96 به عنوان رئیس جهاد دانشگاهی قزوین در این سمت مشغول به فعالیت است.
از اهم فعالیت های این دوره می توان به آغاز عملیات عمرانی مجتمع تحقیقاتی، آموزشی و درمانی و همچنین افزایش تعاملات درون استانی و پیش برد فعالیت های این واحد اشاره کرد. تدوین نقشه راه مدیریت تکنولوژی و توسعه فعالیت ها در زمینه هنر و معماری ازمهم ترین برنامه های پیش روی جهاددانشگاهی استان قزوین خواهد بود.


نظر شما :