صبح امروز اتفاق افتاد

دیدار روسای جهاددانشگاهی و بنیاد ملی نخبگان استان قزوین

۳۰ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۲ کد : ۱۵۲۹۶ ستادی اخبار برگزیده
صبح امروز یکشنبه ۳۰ دی ماه رئیس جهاد دانشگاهی قزوین مهندس پیله چی همراه با تعدادی از معاونین خود با دکتر افشار رئیس بنیاد نخبگان استان قزوین دیدار و گفتگو کردند
دیدار روسای جهاددانشگاهی و بنیاد ملی نخبگان استان قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی قزوین: صبح امروز یکشنبه 30 دی ماه رئیس جهاد دانشگاهی قزوین مهندس پیله چی همراه با تعدادی از معاونین خود با دکتر افشار رئیس بنیاد نخبگان استان قزوین دیدار و گفتگو کردند.
رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین، مهندس پیله چی در این دیدار صمیمانه ضمن معرفی جهاد دانشگاهی، گفت: بنیاد نخبگان نیز نهاد فرهیخته پرور و دانش بنیانی است که مشابهت های فراوانی در ماموریتها با جهاد دانشگاهی دارد. پیله چی ضمن اشاره به ظرفیت‌های گسترده و متنوع جهاد دانشگاهی قزوین به پیشینه فعالیت ها، خدمات و دست آوردهای این نهاد مهم اشاره کردند و گفتند:
ساختمان معاونت پژوهشی واقع در خیابان فردوسی روبروی کوچه حمام پاک یک مجتمع 5 طبقه است که خدمات درمانی گوناگون از جمله شیمی درمانی، آزمایشگاه پاتوبیولوژی، درمانگاه ناباروری، مرکز جامع توانبخشی و سایر خدمات در آن ارائه می شود.
معاونت آموزشی با در اختیار داشتن دو ساختمان در چهارراه ولی عصر(عج) و دانشگاه علمی کاربردی در خیابان دانشگاه مشغول تعلیم و تربیت دانشجویان در رشته های گوناگون است.
و معاونت فرهنگی هم دارای: افکار سنجی (ایسپا)، خبرگزاری ایسنا و سازمان دانشجویان و همینطور انتشارات است که برای هر یک ماموریت منحصر به فردی در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به ساخت پروژه مجتمع تحقیقاتی، آموزشی و درمانی جهاد دانشگاهی قزوین گفت: با ساخت این مجتمع بسیاری از خدمات معاونتها به صورت متمرکز ارائه خواهد شد.
در ادامه افشار، رئیس بنیاد نخبگان استان قزوین با ابراز خرسندی از موفقیت های جهاد دانشگاهی گفت: طبق تجربیاتی که دارم مجموعه جهاددانشگاهی را یک نهاد انقلابی و سخت کوش می شناسم که با ورود به هر عرصه ای به موفقیت و توفیق دست یافته است. در ادامه ایشان پیشنهاداتی جهت همکاری مشترک و توجه بیشتر و تمرکز جهاد دانشگاهی بر آنها ارائه کردند.
در پایان مهندس پیله چی از دکتر افشار دعوت کردند تا ضمن بازدید از جهاددانشگاهی جلسه مشترک دیگری جهت هماهنگی های لازم برای انعقاد تفاهم نامه تشکیل شود.


نظر شما :