بازدید دکتر گودرزی رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی کشور و همراهان از پروژه مجتمع تحقیقاتی، آموزشی و درمانی جهاددانشگاهی قزوین

۰۵ دی ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۸ کد : ۱۴۵۶۷ ستادی اخبار برگزیده
دکتر گودرزی رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی کشور همراه با مهندس هدایتی معاون آموزشی و دکتر حمیدی مدیر دفتر فنی و طرح های عمرانی جهاددانشگاهی از مجتمع تحقیقاتی، آموزشی و درمانی جهاددانشگاهی قزوین بازدید کردند.
بازدید دکتر گودرزی رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی کشور و همراهان از پروژه مجتمع تحقیقاتی، آموزشی و درمانی جهاددانشگاهی قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی قزوین: دکتر گودرزی رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی کشور همراه با مهندس هدایتی معاون آموزشی و دکتر حمیدی مدیر دفتر فنی و طرح های عمرانی جهاد دانشگاهی ضمن حضور در استان قزوین از مجتمع تحقیقاتی، آموزشی و درمانی جهاد دانشگاهی قزوین بازدید کردند.
در این بازدید دکتر حمیدی ضمن ملاحضه نقشه ها و نوع ساخت نکات کلیدی خود را به پیمانکار پروژه گوشزد کرد. دکتر گودرزی نیز با ابراز خرسندگی از ساخت این مجتمع بر لزوم سرعت اجرای پروژه تاکید کرد.
لازم به ذکر است که پروژه مجتمع تحقیقاتی، آموزشی و درمانی جهاد دانشگاهی قزوین در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۱۶۲ متر مربع و ۸ هزار و ۶۹۸ متر زیربنا در پنج طبقه احداث می‌شود. 
 به گفته مهندس پیله‌چی رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین: این مرکز دارای بخش‌های شیمی درمانی، آزمایشگاه پاتوبیولوژی، درمانگاه ناباروری، مرکز جامع توانبخشی، مامو گرافی، طب تسکینی، بخش‌های آموزشی علمی کاربردی است که توسط سازمان بسیج سازندگی و نظارت دفتر فنی استانداری و جهاد دانشگاهی ساخته می‌شود.
در ادامه دکتر گودرزی و مهندس هدایتی از دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قزوین بازدید کردند و در جریان وضعیت کلاسها و اساتید و دانشجویان قرار گرفتند و ضمن حضور در کلاسها با اساتید و دانشجویان گفتگو کردند.
 


نظر شما :